Ten pedofil utknął w ścianie próbując uciec z więzienia. Padł ofiarą masowego gwałtu!

Uciekinier na długo zapamięta swoją próbę ucieczki. Jose Nascimento odbywa karę brutalny gwałt na 5-latce w więzieniu o zaostrzonym rygorze w Rio de Janeiro (Brazylia) i opracował plan ucieczki jak z hollywoodzkiego filmu.

Przez długie miesiące udało mu się po kryjomu wyryć dziurę w ścianę, którą planował zbiec.

Plan jednak się nie powiódł. Czy Jose stracił cierpliwość, czy źle wymierzył wielkość otworu? Brazylijskie media nic o tym nie piszą. Rezultat był tego natomiast taki, że zaklinował się w ścianie, nie mogąc ruszyć się ani do przodu, ani do tyłu.

Gdy uciekasz z więzienia, z reguły nie życzysz sobie spotkania na swojej drodze strażnika. Inaczej było w przypadku Jose, który w nocy musiał błagać o przybycie pracowników służby więziennej. Fakt, że się zaklinował, nie uszedł uwadze współwięźniów, którzy przez całą noc gwałcili go analnie.

Za próbę ucieczki z więzienia i zniszczenie publicznego mienia grozi mu dodatkowo 5 lat odsiadki. Posiedzenie sądu w tej sprawie odbędzie się po tym, jak Jose opuści więzienny szpital, do którego trafił z poważnymi obrażeniami odbytu.

wiadomość od autora artykułu:

Autorka: Kasia

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł! Jeśli doceniasz moją pracę, podziel się nim ze znajomymi, albo napisz jakiś miły komentarz.

Dzięki!

Dodaj komentarz