Ta kobieta pozwoliła swojemu mężowi przez tydzień wybierać w co ma się ubrać!

Warunek był jeden: musiała zgodzić się na wszystko! Dzięki temu jednemu tygodniowi nauczyła się jednej bardzo ważnej rzeczy. Każda z was powinna tego spróbować właśnie po to, aby się tego nauczyć.

Caitlyn zgodziła się na pewien eksperyment. Jej mąż Coli przez tydzień wybierał jej ubrania. Warunek był jeden: musiała zgodzić się na wszystko!

„Po pierwsze zaskoczyło mnie, jak poważnie mój mąż podszedł do tego zadania” – opowiada Caitlyn. „Codziennie rano uważnie przeglądał moją szafę i dobierał poszczególnie części garderoby”.

1. Poniedziałek:

„Szczerze? Codziennie rano ubierałam się w to, co mi dawał, patrzyłam na siebie w lustrze i… uśmiechałam się. Zrozumiałam jedną rzecz”.

2. Wtorek:

„Nie wolno bać się eksperymentów. Nie potrzebujesz ważnej okazji, żeby włożyć wieczorową suknię, albo ulubiony t-shirt”.

3. Środa:

„Życie jest wystarczającą okazją, żeby czuć się piękną, seksowną, stylową. Jeśli masz dzisiaj nastrój, żeby ubrać tę konkretną rzecz, nie wahaj się”.

4. Czwartek:

„Jeśli czujesz się w tym komfortowo, nie wahaj się”.

5. Piątek:

„Jeśli czujesz się w tym pewna siebie, nie wahaj się”.

6. Sobota:

„Jeśli twoja ukochana osoba patrzy na ciebie z miłością i zachwytem, nie wahaj się. To, co myślą inni, nie jest ważne”.

7. Niedziela:

Może sama zdecydujesz się na taki eksperyment? Efekt może cię zaskoczyć!

wiadomość od autora artykułu:

Autorka: Kasia

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł! Jeśli doceniasz moją pracę, podziel się nim ze znajomymi, albo napisz jakiś miły komentarz.

Dzięki!

Dodaj komentarz