To właśnie dlatego dziewczyny często wolą podłych drani od gentlemanów. Prawda bywa bolesna…

Bardzo często dzieje się tak, że kobieta mając do wyboru dwa typu facetów, decyduje się na tego, który jest zwyczajny draniem. Oczywiście potem tego żałują, ale wybór często jest ten sam. Dlaczego tak się dzieje?

1. „Mili faceci wydają mi się podejrzani”

W tym brutalnym i pełnym ignorancji świecie kobiety nie są przyzwyczajone do bycia traktowanymi jak księżniczki. Jeśli facet jest bardzo miły, dziewczyna od razu nabiera podejrzeń, że czegoś od niej chce.

2. „Mili faceci często nie mają do siebie szacunku”

Mam wrażenie, że ci wszyscy grzeczni chłopcy, którzy wskoczą za swoją kobietą w ogień, oprócz tego są w stanie całować im buty i błagać o przebaczenie za to, że nie spełnili zachcianki swojej królewny tak, jak ona by sobie tego życzyła. To trochę żałosne.

3. „Mili faceci są strasznie przewidywalni”

Mili faceci skaczą wokół swoich dziewczyn, co jest super, ale nie bez przerwy. Ja chcę w związku emocji, ognia, upadków, aby później móc znowu namiętnie wzlecieć. Wolę mężczyzn, którzy od czasu do czasu bywają nieprzewidywalni. Związek z facetem, który przytakuje mi na każdym kroku, jest potwornie nudny.

4. „Chyba mamy to w genach”

Wydaje mi się, że my, kobiety, po prostu mamy w genach miłość do niegrzecznych chłopców. Po pierwsze, my tej jesteśmy łowczyniami i lubimy rozkochiwać w sobie facetów trudnych do zdobycia. Po drugie, już od pradawnych czasów szukamy mężczyzn, którzy potrafią o nas rywalizować i zapewnić nam bezpieczeństwo, a do tego czasem trzeba odrobiny agresji…

5. „Czuję, że taki facet mnie potrzebuje”

Lubię wiedzieć, że mój mężczyzna mnie potrzebuje. Kiedyś mój chłopak, zdecydowanie niegrzeczny typ, powiedział mi, że czasami tylko ja go powstrzymuję przed pakowaniem się w poważne tarapaty. Czuję, że jestem w jego życiu kimś naprawdę ważnym.

6. „Mili faceci często sprawiają wrażenie słabych”

Mam wrażenie, że grzeczni chłopcy często nie podejmują akcji i nie ryzykują, bo boją się porażki. Wolę pewnych siebie i odważnych mężczyzn, którzy nawet w razie niepowodzenia nie będą płakać mi w ramię.

7. „Z moich doświadczeń wynika, że mili faceci za bardzo się angażują”

Typowy miły facet to kandydat na męża, nie na chłopaka. Ja nie szukam jeszcze aż tak poważnego związku, chcę się zabawić, wyszaleć. Mężczyzna, który szuka we mnie matki swoich dzieci póki co jest dla mnie przerażający.

8. „Grzeczni chłopcy za bardzo idealizują swoje dziewczyny”

Mili mężczyźni mają w zwyczaju szanować ludzi bardziej, niż ci na to zasługują. Z pewnością tak jest w przypadku kobiet. Wkurza mnie, jak zołzy traktują swoich miłych facetów. Typowy drań nie ma takich klapek na oczach. Widzi kobietę taką, jaką ona jest. Jeśli jest pustakiem, nie udaje, że jest wybitnie inteligentna. Taka szczerość kręci mnie o wiele bardziej, niż maślane oczy.

9. „Dranie są lepsi w łóżku”

Takie jest moje zdanie. Milusi kluseczek w życiu to też milusi kluseczek w łóżku. Niegrzeczny facet to bardziej namiętny kochanek.

wiadomość od autora artykułu:

Autorka: Kasia

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł! Jeśli doceniasz moją pracę, podziel się nim ze znajomymi, albo napisz jakiś miły komentarz.

Dzięki!

Dodaj komentarz